3-cie miejsce na Turnieju w Trąbkach 08.11.2014

W miniony weekend wzięliśmy udział w Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Trąbkach Wielkich.

Emocje były ogromne, poziom gry wysoki a poświęcenie chłopaków było wręcz niewiarygodne.

Oto wyniki meczów eliminacyjnych:

Czarni I Pruszcz 2 - 1 Osiczanka Osice

Czarni II Pruszcz 0 - 4 Gryf Tczew

Czarni I Pruszcz 2 - 0 Iskra

Czarni II Pruszcz 1 - 2 Jaguar Gdańsk

Czarni I Pruszcz 2 - 1 AP Gdańsk

Czarni II Pruszcz 1 - 1 Orzeł Straszyn

Czarni II Pruszcz 4 - 3 Orły Osowa

Czarni I Pruszcz 0 - 2 Pokolenia Lechii Gdańsk

Na wyrazy uznania zasługują zawodnicy z zespołu Czarni II Pruszcz Gd, którzy w starciu z zespołem Orły Osowa odmienili wynik meczu z 0:3 na 4:3 w ostatnich minutach meczu. Bramki Oliwiera Wysieckiego powodowały zdumienie u wszystkich.

Ostatecznie do ćwierćfinału dotarł tylko jeden z naszych zespołów - Czarni I Pruszcz Gd.

Rozstrzygnięciem starcia ćwierćfinałowego meczu z Orłem Straszyn były rzuty karne, w których wygraliśmy 3:2.

W półfinale spotkaliśmy się z Gryfem Tczew, który to mecz niestety przegraliśmy.

W walce o trzecie miejsce mieliśmy okazję zrewanżować się zespołowi Pokolenia Lechii Gdańsk, z którym w meczach eliminacyjnych ponieśliśmy porażkę 0-2. Ten mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:1.

Gratulujemy chłopakom wyników, ale przede wszystkim woli walki i poświęcenia.

Powiązana galeria: