Głosujmy na Czarnych Pruszcz Gdański!!!

Witajcie Czarni i Przyjaciele!!!

Od 6-go do 27-go listopada 2015 trwa 63 Plebiscyt Sportowy Dziennik Bałtyckiego.

W ramach tego Plebiscytu można głosować na Najlpopularniejszą Drużynę w powiecie gdańskim,

czyli Czarnych Pruszcz Gdański :-)

Zachęcamy do głosowania SMS. Koszt jednego sms-a to 2.46zł z VAT.

Wyniki głosowania można na bieżąco śledzić TUTAJ

Poniżej info z serwisu Dziennika Bałtyckiego:

Zwycięzcy pierwszego etapu plebiscytu z każdego miasta i powiatu awansują do drugiego, regionalnego etapu głosowania, który rozpocznie się 30 listopada br. Spośród nich Czytelnicy "Dziennika Bałtyckiego" i użytkownicy naszego serwisu wybiorą Najpopularniejszych Sportowców, Trenerów i Drużyny na Pomorzu w 2015 r.
W głosowaniu regionalnym laureaci z miast i powiatów zachowają głosy zdobyte w pierwszym etapie plebiscytu.
Laureaci powiatowego etapu głosowania, poza awansem do etapu regionalnego, otrzymają także dyplomy
i pamiątkowe zegarki (drużyny zegary ścienne).
Na sportowców, trenerów i drużyny, które zdobędą najwięcej głosów w regionalnym etapie plebiscytu,
czekają nagrody finansowe - 3000 zł za pierwsze miejsce, 2000 zł za drugie miejscei 1000 zł za trzecie
miejsce w rankingu.
Zostaną one wręczone przez Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego w piątek, 8 stycznia 2016 r. podczas uroczystej gali naszego plebiscytu, która będzie transmitowana na żywo w Telewizji Gdańsk.
Na galę zostaną zaproszeni zwycięzcy pierwszego etapu plebiscytu z każdego miasta i powiatu.
Tam zostaną im wręczone dyplomy i upominki. Niezależnie od wyboru najpopularniejszych sportowców w głosowaniu SMS-owym kapituła plebiscytu pod przewodnictwem marszałka województwa pomorskiego przyzna tytuł
Sportowca Roku 2015 na Pomorzu.

Honorowym Patronem Plebiscytu Sportowego Dziennika Bałtyckiego jest:

Partnerem plebiscytu jest Grupa LOTOS