Informator Praktyczny - Deichmann 2015

Witajcie Czarni!!!

Na początek KOMUNIKAT!!!

Proszę Rodziców / Opiekunów Chłopaków jadących na Finał Finałów Deichmann o przybycie na jutrzejszy trening.

Wasza obecność jest konieczna do złożenia podpisu wyrażającego zgodę na wyjazd do Wałbrzycha!!!

Poniżej ważne i praktyczne informacje dla Zawodników i ich Rodziców, którzy jadą do Wałbrzycha na Finał Finałów Deichmann Mistrzostwa 2015. Bardzo proszę o zapoznanie się z nimi.

Dojazd:

Drużyny powinny przyjechać do Wałbrzycha około godziny 15:00. Prosimy mieć na uwadze, że ze względu na długość trasy dzieci mogą być nieobecne na uroczystości rozdania świadectw szkolnych. Organizator zapewnia dojazd autokarami do Wałbrzycha dla zawodników oraz dwóch opiekunów! Szczegółowe godziny wyjazdów z miasta, w którym rozgrywane były Finały Miejskie podadzą koordynatorzy - Nie dotyczy drużyn występujących na zasadzie dzikiej karty, które dojeżdżają na koszt własny!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zakwaterowanie:

• Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich ul. Grodzka 71, 58-316 Wałbrzych.
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Aleksandra Kamińskiego Ul. gen. W. Andersa 50, 58-304 Wałbrzych.
  • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Orła Białego w Wałbrzychu Ul. M. Wańkowicza 13, 58-304 Wałbrzych.

Szczegółowe przypisanie drużyny do szkoły zostanie podane przez koordynatora do 23 czerwca 2015.

UWAGA: Drużyny śpią w klasach na grubych dmuchanych materacach.

Prosimy o zabranie śpiworów i poduszek!

Każdy zespół ma dla siebie osobną salę (10 dzieci + 2 opiekunów).

Na teren szkoły wpuszczane są jedynie zespoły biorące udział w zawodach oraz przedstawiciele organizatora.

Nie przewiduje się możliwości wejścia do szkół dla rodziców!!!

Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminów szkół. Organizator przewiduje dowóz uczestników autokarami ze szkół PSP Nr 2 oraz PSP 21

Wyżywienie

Organizator zapewnia wyżywienie dla uczestników (zawodników i ich dwóch opiekunów) wg załączonego powyżej harmonogramu oraz zapewnia prowiant na drogę powrotną.

Ze względu na sprawne przeprowadzenie turnieju drużynom zostanie przypisany podczas weryfikacji szczegółowy harmonogram posiłków.

Bardzo prosimy o zastosowanie się do podanych godzin.

UWAGA: Jeśli, któryś z zawodników lub opiekunów zespołu cierpi na ostre alergie pokarmowe bardzo prosimy o niezwłoczną informację!

Weryfikacja zawodników:

Weryfikacja zawodników odbywa się na podstawie dokumentów dostarczonych

na początku turnieju. Każdy zawodnik musi stawić się do weryfikacji osobiście!

Wówczas otrzyma opaskę, która uprawnia go do wzięcia udziału w zawodach, wejścia na teren szkół oraz otrzymania posiłków.

Przypominamy o konieczności posiadania dokumentu tożsamości – legitymacji szkolnej, dowodu osobistego lub paszportu.

Arena rozgrywek:

Wałbrzyskie Centrum Sportu i Rekreacji „Aqua Zdrój”, ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych

UWAGA: Turniej rozgrywany będzie na nawierzchni naturalnej – prosimy o zabranie odpowiedniego obuwia! Przypominamy o zakazie grania we wkrętach!

Przypominamy także o konieczności występowania zawodników strojach turniejowych Deichmann Minimistrzostw!

Dla uczestników dostępna będzie także sztuczna nawierzchnia do celów rozgrzewkowych.

Co zabrać ze sobą!

• Śpiwór i poduszkę;

• Obuwie sportowe do gry na nawierzchni naturalnej (dodatkowo także zapasową parę);

• Strój turniejowy Deichmann Minimistrzostwa

• Ochraniacze na piszczele, rękawice bramkarskie itp.

• Przybory toaletowe oraz ręcznik i klapki;

• Ciepłe ubrania oraz przeciwdeszczową kurtkę lub pelerynę;

• Czapki z daszkiem oraz krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym;

PROGRAM IMPREZY

Piątek – 26 czerwca 2015