Kilka ważnych informacji organizacyjnych

Witajcie!

Jak już pewnie wiecie, od tego tygodnia treningi będą prowadzone na obiektach zewnętrznych.

Dzisiaj pogoda nam nie dopisała i najprawdopodobniej do końca tygodnia lepiej nie będzie. Tak wynika przynajmniej z prognoz. W związku z powyższym najbliższy trening w drodze wyjątku odbędzie się w czwartek o godzinie 17.00 na hali ZSO nr 1. Bardzo prosimy o wzorową frekwencję, gdyż jest to nasze ostatnie spotkanie przed Świętami Wielkanocnymi a chcielibyśmy złożyć Wam serdeczne życzenia :)

Po Świętach, o ile nic i nikt (czytaj pogoda) nie pokrzyżuje nam planów, na treningach spotykać będziemy się:

Poniedziałek, godz. 17.00 - 18.30 - boisko przy ZSO nr 1

Środa, godz. 17.00 - 18.30 - Orlik przy SP nr 3

Piątek, godz. 17.00 - 18.30 - boisko przy ZSO nr 1

W przypadku jakichkolwiek zmian w grafiku zajęć niezwłocznie Was poinformujemy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DM2015

W dniach 18.04 do 28.06.2015 zaplanowane są rozgrywki w ramach Deichmann Mistrzostwa 2015.

Po konsultacjach z Rodzicami, zgłosiliśmy się do uczestnictwa w wydarzeniu.

Wystąpimy w barwach Brazylii :)

Organizator Mistrzostw zapewnia stroje, trzeba jednak uiścić opłatę w wysokości 90zł (stroje są własnością zawodnika).

Prośba o niezwłoczne wpłaty do Kierownika Janusza, który przekaże Wam również niezbędne dokumenty do podpisu.

W środę 1 kwietnia (i nie jest to prima aprilis) mija termin zgłoszeń Chłopaków i Rodziców odnośnie wspólnego wyjazdu na mecz Lechia Gdańsk - Legia Warszawa. Bardzo proszę wszystkich chętnych do zgłaszania się do mnie lub Kierownika Janusza. Do listy zgłoszeniowej potrzebne jest imię i nazwisko oraz PESEL.

Pierwsze rozgrywki w ramach PomZPN rozgrywamy w dniu 11.04.2015.

Czarni I Pruszcz - są gospodarzem na obiekcie ZSO nr 1, rozpoczynamy o godz. 11.00

Czarni II Pruszcz - są gośćmi na obiekcie Gedanii przy ul. Hallera 201 w Gdańsku, start o godz. 11.00

Przypominamy również o formalnościach związanych z obozem letnim w Nowej Wsi Przywidzkiej w dniach 31.07 - 08.08.2015.

Prosimy o wypełnienie deklaracji uczestnictwa oraz karty obozowej i przekazanie Kierownikowi Drużyny.

Koszt obozu to 840zł, wpłata pierwszej raty wysokości 300zł do końca kwietnia, pozostałe 540zł do końca czerwca.

Zauważyliśmy, że pojawiają się problemy z odklejającymi się nadrukami na niektórych bluzach dresowych. Jeżeli ktoś z Was zauważył takową przypadłość, proszony jest o niezwłoczne dostarczenie bluzy do Pani Doroty.

Umówmy się, że ostateczny termin mija 08.04.2015. Bluzy zostaną oddane do poprawek, aby były gotowe na 11.04.

To tyle na tą chwilę

Marcin Gorwa