Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański 24.01.2015

W dniu 24.01.2015 (sobota) odbędzie się, organizowany przez nasz Klub, Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański w halowej piłce nożnej rocznika 2004 i młodsi.

Miejsce spotkania: Hala w ZSO nr 1 w Pruszczu Gdańskim. Otwarcie zawodów o godzinie 8.45

Kilka szczegółów dotyczących turnieju:

PODZIAŁ GRUP:

HARMONOGRAM ROZGRYWEK:

REGULAMIN ZAWODÓW:

UCZESTNICY
Piłkarze urodzeni w 2004 roku i młodsi.

CZAS GRY
12 min bez przerwy

BOISKO
40m x 20m, bramki 3m x 2m.

LICZBA ZAWODNIKÓW
Każda drużyna uczestnicząca w Turnieju składa się z max. 12 zawodników. Mecze rozgrywane będą w systemie 1 + 4 (bramkarz plus czterech zawodników w polu).

KARY
1 min, 2 min., czerwona kartka (eliminująca z meczu). Drużyna, której zawodnik został ukarany czerwoną kartką nie może uzupełnić składu i gra w osłabieniu do zakończenia meczu.

PRZEPISY GRY
Rzuty wolne – wszystkie bezpośrednie. Zakaz gry wślizgiem w tym bramkarze. Auty bramkowe bramkarz wznawia w dowolny sposób. Auty wybijane nogą. Bramka zdobyta bezpośrednio z autu nie zostanie uznana. W przypadku, gdy piłka dotknie sufitu przyznany zostanie aut dla drużyny przeciwnej na wysokości kontaktu piłki z sufitem. Bramkarz nie może łapać piłki w ręce po podaniu od własnego zawodnika. Pozostałe przepisy zgodnie z PZPN.

FAZA GRUPOWA
Drużyny uczestniczące w Turnieju zostaną przez Organizatora podzielone na dwie grupy po pięć Drużyn w każdej. W każdej Grupie rozegrane zostaną mecze „każdy z każdym”. O zajętym miejscu w Grupie decyduje kolejno:

1. liczba zdobytych punktów;
  2. bezpośredni pojedynek,
  3. lepsza różnica bramek,
  4. większa liczba zdobytych bramek,
  5. rzuty karne.

Jeśli w Grupie trzy drużyny zakończą rozgrywki z takim samym dorobkiem punktowym wówczas obowiązuje tzw. „Mała Tabela” pomiędzy zainteresowanymi Drużynami.

FAZA FINAŁOWA
Zespoły, które zajmą w Grupach miejsca pierwsze i drugie zagrają w meczach półfinałowych wg klucza B2 – A1 i A2 – B1. Przegrani zagrają mecz o 3. Miejsce w Turnieju, zaś Zwycięzcy zagrają w Finale Turnieju.

Zespołu z miejsc piątych w Grupach rozegrają mecz o IX miejsce, z miejsc czwartych rozegrają mecz o VII miejsce, z miejsc trzecich o V miejsce.

W meczach finałowych zakończonych remisem o rozstrzygnięciu decydować będą rzuty karne rozegrane w systemie 3x3 a później 1x1 aż do rozstrzygnięcia.

NAGRODY
Wszystkie drużyny zostaną nagrodzone pucharami oraz dyplomami okolicznościowymi adekwatnie do zajętych miejsc. Trzy najlepsze zespoły uczestniczące w Turnieju zostaną nagrodzone pamiątkowymi medalami (po 12 na drużynę). Dodatkowo przyznane zostaną nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza i „króla strzelców” Turnieju.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

GRUPA A