GRYF CUP 2014 - 1-sze miejsce Czarni Pruszcz!!!

Witajcie Czarni!

Koniec roku 2014 przynosi nam kolejny powód do dumy z naszych chłopaków.

W dzisiejszych rozgrywkach w Turnieju o Puchar Starosty Powiatu Tczewskiego GRYF CUP 2014

zwycięzcami została walcząca "do ostatniej kropli potu" drużyna CZARNI PRUSZCZ !!!

Wyniki poszczególnych meczów grupowych przedstawiają się następująco:

Gryf II Tczew 0 : 2 Czarni Pruszcz

Czarni Pruszcz 4 : 0 Jedynka Reda

Concordia I Elbląg 1 : 2 Czarni Pruszcz

Czarni Pruszcz 2 : 0 Olimpia Elbląg

Z grupy wyszliśmy na pierwszym miejscu i w finale podjęliśmy grę z drużyną Concordii II Elbląg.

Tego ostatniego spotkania nie da się zapomnieć. Do ostatnich sekund praktycznie wszyscy obstawialiśmy, że mecz, którego wynik "zawisł" na 2:2 zakończy się rzutami karnymi.

Doping Rodziców oraz determinacja i wola walki naszych Chłopaków przesądziły jednak o wyniku i spotkanie zakończyło się zwycięstwem Czarnych 3:2 !!!

Radości naszej drużyny dopełnił fakt, że zdobywcą nagrody dla najlepszego strzelca został zawodnik Czarnych Pruszcz - Jakub Gorwa.

Chłopakom serdecznie dziękujemy za wspaniałą grę, a Rodzicom za doping.

Poniżej krótka fotorelacja z dzisiejszego Turnieju.

Powiązana galeria: