II miejsce w U-10 ELNAFT CUP w Trąbkach Wielkich

W dniu 21 lutego 2015 roku w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich odbył się Turniej halowej piłki nożnej U-10 ELNAFT CUP pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie Błażeja Konkola.

W turnieju brały udział drużyny: Conrad Gdańsk, Gedania Gdańsk, Lechia Gdańsk, Morena Gdańsk, Portowiec Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański i Sokół Ełganowo I oraz Sokół Ełganowo II.

Nasi chłopcy do finału nie ponieśli żadnej porażki i pokonali kolejno Gedanię 2 : 0, Sokół II 6 : 0, zremisowali z Sokołem I 1 : 1 a w walce o finał pokonali Morenę 2 : 1.

W finale graliśmy z drużyną Conrad Gdańsk. Mecz nie rozstrzygnął się w regulaminowym czasie w związku z czym konieczna była dogrywka, w której decydowała zasada "złotego gola". Kiedy już się wydawało, że również dogrywka nie przyniesie rozstrzygnięcia i konieczne będą rzuty karne, na 20 sekund przed końcem Conrad zdobył swoją zwycięską bramkę i ostatecznie wygrał turniej.

Oprócz pucharu za zajęcie drugiego miejsca w Turnieju, Czarni przywieźli jeszcze jedną statuetkę.

Najlepszym bramkarzem Turnieju został Bartłomiej Szturo.

Gratulacje dla Bartka i całej drużyny!!!