Spotkanie organizacyjne Rodziców Rocznika 2004/2005

W imieniu Trenerów oraz Rady Rodziców dziękujemy za liczne przybycie rodziców na spotkanie organizacyjne.

Na spotkaniu Rada Rodziców przedstawiła rozliczenie składek zebranych w 2014 i zaproponowała nowe składki na 2015 rok zgodnie z przedstawionym projektem budżetu Rocznika (dla zainteresowanych do wglądu u Kierownika).

Uzgodniliśmy, że w 2015 roku będziemy składać się przez 12 miesięcy (łącznie z wakacjami). Składki od stycznia 2015 wynoszą:

· 35 zł dla dzieci uczęszczających na zajęcia 2 x w tygodniu

· 50 zł dla dzieci uczęszczających na zajęcia 3 x w tygodniu

Składki jak zawsze regulujemy u Skarbnika.

Prosimy o niezwłoczne regulowanie składek za minione miesiące gdyż musimy odprowadzać miesięcznie udział własny do grantów na rzecz Klubu.

W związku ze zmianą systemu rozgrywkowego od jesieni 2015 (zaczynamy tryb ligowy) możliwa jest zmiana od września organizacji treningów a co za tym idzie rekalkulacja składek. Jednak informację na ten temat przekażemy na dorocznym spotkaniu podsumowującym sezon w czerwcu 2015.

Dodatkowo na spotkaniu przekazaliśmy informację o organizacji obozu przygotowawczego do sezonu rozgrywkowego 2015/2016. Trenerzy wyselekcjonowali kadrę chłopców, którzy w pierwszej kolejności powinni uczestniczyć w obozie. Do połowy marca powinniśmy mieć potwierdzenie, kto deklaruje chęć uczestnictwa i w oparciu o tą informację Trenerzy zdecydują o dodatkowych powołaniach w miarę dostępności miejsc.

Obóz planujemy w terminie 31.07 – 08.08.2015 w Nowej Wsi Przywidzkiej (tam gdzie w zeszłym roku). Szacowany koszt to około 750 zł od dziecka. Szczegóły zostaną przekazane chłopcom na karteczkach.

Na spotkaniu przekazaliśmy również smutną informację o zamiarze rezygnacji naszej Skarbniczki Gosi z pełnionej funkcji wraz z końcem sezonu 2014/2015. Mamy pierwszą kandydaturę na zastępstwo za co serdecznie dziękujemy.

Tym niemniej serdecznie zachęcamy Rodziców do czynnego włączenia się w życie sportowe Naszych Chłopców i współpracę z Radą Rodziców.

Dotychczasowy Wasz i Nasz wkład pracy w życie Drużyny pozwolił nam na sfinansowanie udziału naszych Zespołów w licznych Turniejach, bez obciążania składek, za co kieruję serdeczne podziękowania i wyrazy uznania dla zaangażowanych Rodziców.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za udział w spotkaniu.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Trenerzy i Rada Rodziców