Rozpoczynamy nowy sezon! Kilka spraw organizacyjnych.

Witajcie po dłuższej przerwie!

Kończymy zimowe "leniuchowanie" i czas wziąć się do intensywnej pracy! :-)
Już niedługo czeka nas kilka ważnych sportowych wydarzeń, w związku z czym przedstawiam garść istotnych informacji:

1. Wielkimi krokami zbliża się wiosna a wraz nią runda wiosenna rozgrywek ligowych i turniejowych.Najbliższą kolejkę rozgrywek rozpoczenimy 3 kwietnia o godzinie 11.00 meczem z GTS Pruszcz Gdański,który rozegramy na własnym obiekcie, boisku CKiS przy ul. Chopina w Pruszczu Gdańskim.Szczegółowy harmonogram rozgrywek ukaże się wkrótce na naszej stronie w zakładce Rozgrywki.

2. Musimy zacząć intensywne przygotowania do nowego sezonu w związku z czym, już w najbliższy piątek 11.03.2016 o godz. 17-tej, trening odbędzie się na zewnętrznym boisku przy ZSO nr 1. Proszę mieć na uwadze warunki pogodowe i zaopatrzyć naszych zawodników w odpowiednie ubrania.

3. Jeszcze w ten weekend, w sobotę 12 marca w godzinach 14.00 do 15.30 odbędzie się sparing z GKS Wybrzeże na boisku ZSO. Szczegóły dotyczące powołania zawodników oraz spraw organizacyjnych związanych z tym sparingiem dowiecie się na piątkowym treningu. W kolejną sobotę, tj. 19 marca umówiliśmy się na sparing z drużyną Bałtyku Gdynia. Spotkanie zaplanowano na godzinę 10.00 również na boisku ZSO.

4. Mamy ostatnią szansę wziąć udział w Deichmann Minimistrzostwa. Ostatnią, gdyż w tym sportowym wydarzeniu udział mogą brać jedynie roczniki U-11 i młodsi a co za tym idzie w naszym przypadku zawodnicy z rocznika 2005. Trenerzy Bogdan i Mariusz zaproponowali aby rozważyć chęć uczestnictwa naszej drużyny w tych rozgrywkach. W związku z powyższym w dniu jutrzejszym, po treningu zaplanowane jest spotkanie z Trenerami i zainteresowanymi Rodzicami.

To tyle tematem wstępu do nowego sezonu.
Do zobaczenia na boiskach!

Marcin