Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański

Witajcie CZARNI, kibice oraz sympatycy piłki nożnej!!!

Już po raz trzeci mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na pełne emocji sportowe wydarzenie,

którego patronem i wiernym kibicem jest Burmistrz Pruszcza Gdańskiego.

W najbliższą niedzielę 31.01.2016 na hali sportowej ZSO nr 1 w Pruszczu Gdańskim odbędzie się

Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański w Halowej Piłce Nożnej – rocznik 2004 i młodsi.

Jak co roku zaprosiliśmy kluby piłkarskie reprezentujące najwyższy poziom umiejętności, aby ten turniej był nie tylko niezapomnianym widowiskiem sportowym ale również pokazem kunsztu trenerów i ciężkiej pracy naszych młodych piłkarzy, którzy w codziennych treningach wyciskają siódme poty ;-)

Oto zestawienie drużyn 3-ciej edycji Turnieju o Puchar Burmistrza Pruszcza Gd:

1. Czarni I Pruszcz Gdański
  2. Czarni II Pruszcz Gdański
  3. Beniaminek 03 Starogard Gdański
  4. Bałtyk Gdynia
  5. Gryf Tczew
  6. Pomezania Malbork
  7. UKS Jedynka Reda
  8. Cartusia Kartuzy
  9. U2 Bytów
  10. Wietcisa Skarszewy

Turniej otwiera oficjalne przywitanie Gości o godzinie 8.45, po czym kwadrans później rozpoczynamy mecze otwarcia pomiędzy drużyną Czarni I Pruszcz Gdański – Gryf Tczew.

Oto szczegółowy program:

Regulamin zawodów:

CZAS GRY 12 min bez przerwy

BOISKO 40m x 20m, bramki 3m x 2m.

LICZBA ZAWODNIKÓW Każda drużyna uczestnicząca w Turnieju składa się z max.12 zawodników.

Mecze rozgrywane będą w systemie 1 + 4 (bramkarz plus czterech zawodników w polu).

KARY 1 min, 2 min., czerwona kartka (eliminująca z meczu). Drużyna, której zawodnik został ukarany czerwoną kartką nie może uzupełnić składu i gra w osłabieniu do zakończenia meczu.

PRZEPISY GRY Rzuty wolne – wszystkie bezpośrednie. Zakaz gry wślizgiem w tym bramkarze. Auty bramkowe bramkarz wznawia w dowolny sposób. Auty wybijane nogą. Bramka zdobyta bezpośrednio z autu nie zostanie uznana. W przypadku, gdy piłka dotknie sufitu przyznany zostanie aut dla drużyny przeciwnej na wysokości kontaktu piłki z sufitem. Bramkarz nie może łapać piłki w ręce po podaniu od własnego zawodnika. Pozostałe przepisy zgodnie z PZPN.

FAZA GRUPOWA Drużyny uczestniczące w Turnieju zostaną przez Organizatora podzielone na dwie grupy po pięć Drużyn w każdej. W każdej Grupie rozegrane zostaną mecze „każdy z każdym”.

O zajętym miejscu w Grupie decyduje kolejno:

1. liczba zdobytych punktów;

2. bezpośredni pojedynek,

3. lepsza różnica bramek,

4. większa liczba zdobytych bramek,

5. rzuty karne.

Jeśli w Grupie trzy drużyny zakończą rozgrywki z takim samym dorobkiem punktowym wówczas obowiązuje tzw. „Mała Tabela” pomiędzy zainteresowanymi Drużynami.

FAZA FINAŁOWA Zespoły, które zajmą w Grupach miejsca pierwsze i drugie zagrają w meczach półfinałowych wg klucza B2 – A1 i A2 – B1. Przegrani zagrają mecz o 3. Miejsce w Turnieju, zaś Zwycięzcy zagrają w Finale Turnieju.

Zespołu z miejsc piątych w Grupach rozegrają mecz o IX miejsce, z miejsc czwartych rozegrają mecz o VII miejsce, z miejsc trzecich o V miejsce.

W meczach finałowych zakończonych remisem o rozstrzygnięciu decydować będą rzuty karne rozegrane w systemie 3x3 a później 1x1 aż do rozstrzygnięcia.